06 maja 2014 | 1 komentarz

Joga najlepsza na stres

Nie ma życia bez stresu. Ale mimo tego, że stresujące sytuacje spotykają nas na każdym kroku, w szkole, w pracy, urzędzie, sklepie itd. to możemy znaleźć swoje sposoby by sobie z nimi poradzić. Dla mnie najlepszym lekarstwem jest joga. Kiedy zaczynam ćwiczyć jogę, czy to na zajęciach czy sama w domu czuję, że jest to dobre nie tylko dla mojego ciała, ale też dla moich nerwów. Po takiej godzince czuję się całkowicie zrelaksowana i wyciszona! I to wszystko dzięki jodze i dzięki temu, że

Joga zwiększa ilość tlenu w organizmie

Wasz oddech jest odpowiedzialny za  ilość tlenu do organizmu. Ćwicząc jogę , zaczniecie zwracać uwagę na wasz oddech, który w trakcie sesji stanie się dłuższy, pełniejszy i głębszy, a tym samym naturalnie zmniejszamy poziom stresu.

tumblr_mm6mo6PtjQ1snpxzao1_500

Joga zmniejsza stres psychiczny i emocjonalny 

 Joga pozwala ciału nie tylko odprężyć się fizycznie, staję się ona mniej napięte ale wzmocnia was od wewnątrz. Dzięki oddechowi i chwili medytacji Pr relaksują umysł, pozwalają oczyścić  wewnętrzny świat waszych myśli i emocji.

Mi regularna praktyka jogi  daje ogromne poczucie  wewnętrznego spokoju i szczęście.Czuję się zdrowo i mam więcej energii, a na problemy i stresujące sytuacja dnia codziennego patrzę z dystansem. Polecam!

Share