27 grudnia 2013 | 1 komentarz

Trzy magiczne napoje na poświąteczny detoks

Potrzebujecie szybkiego, poświątecznego detoksu? Dziś trzy napoje, które Wam w tym doskonale pomogą. Po ostatnich dniach, gdy na stołach królowały same pyszności i pozwalaliśmy sobie na dużo przyjemności warto powrócić do zdrowej rutyny. Czas znów jeść zdrowo i nawet pozwolić sobie na 1-2 dniowy detokos , a zapewne szybko stracimy te 2-3 kg a brzuch przestanie być nadęty.  Ważne jest   nie tylko  jedzenie , ale też to, co pijecie.  O tych napojach już na blogu pisałam, niewątpliwie pomogą Wam one  poczuć się dużo lżej i zdrowiej. Oto trzy napoje, które od dziś warto dodać do codziennej rutyny, by bez problemów zmieścić się w sylwestrową kreację.

Woda z cytryną

Zacznijcie dzień od filiżanki gorącej wody z cytryny. Tym samym pomożecie organizmowi w spalaniu większej ilości tłuszczu, detoksykacji  i trawieniu. O innych właściwościach tego napoju możecie przeczytać tutaj https://beautyandblossom.pl/zdrowie-i-uroda/poranna-woda-z-cytryna-dlaczego-warto-po-nia-siegac/

a6adcd5754a81d8e70b5484d26ebe0de

Zielona herbata

Zielona herbata jest bogata w przeciwutleniacze , które może zwalczać choroby , jednocześnie usprawniając pracę wątroby. Jeśli będziecie  pić więcej zielonej herbaty pomożecie organizmowi się zdrowo oszczyścić z toksyn, Chcecie wiedzieć więcej o zielonej herbacie https://beautyandblossom.pl/zdrowie-i-uroda/pijmy-zielona-herbate/

 

3d0f68a3e96af0feaeb2e25405ef071c

 

Zielony koktajl

Jeśli macie sokowirówkę lub blender, powinniście  zrobić sobie zielony koktajl detoksykujący przepis znajdziecie tutaj https://beautyandblossom.pl/jedzenie-i-przepisy/dieta/detoks-z-zielonym-koktajlem-ze-szpinaku-i-jarmuzu/, który zawiera składniki o właściwościach naturalnie oczyszczających, takie  jak jarmuż , szpinak, cytryny i imbir. Dodać jedną szklankę takiego koktajlu do  codziennego menu to także szybki i pożywny sposób na detoks organizmu po świątecznym przejedzeniu.

3205c9f34f41b629244a8a85190105fe

 

Share
  • chocolattemonster

    ja dzisiaj raczę się zieloną herbatą 🙂 wody niestety brak, skończyła się, a z domu nie wychodzę, bo szaleje u mnie huragan.

    theway-tohappiness.blogspot.com