12 stycznia 2015 | 1 komentarz

Will you… i nowy cykl wpisów na blogu

Dzisiaj mam  dla Was wyjątkowy wpis 🙂 14 stycznia miną dwa lata odkąd dzielę się z Wami moimi zdrowymi przepisami i pomysłami na to jak żyć zdrowo. Jest to więc dobra okazja, aby podzielić się z Wami pewną wiadomością 🙂 Niemalże nigdy  nie piszę na blogu o moim życiu prywatnym. Ale jestem tak szczęśliwa, że chcę się tym szczęściem podzielić również z Wami. Od jakiegoś czasu jestem mega szczęśliwą narzeczoną, a przygotowania do październikowego ślubu ruszyły pełną parą. W związku z tym postanowiłam na blogu stworzyć serię wpisów dla wszystkich dziewczyn, które w tym roku wychodzą za mąż i chcą zgubić kilka kilogramów i wyjątkowo wyglądać w ten najważniejszy dzień w życiu.

Na blogu pojawią się notki na temat diety przyszłej panny młodej, porady jak zgubić kilka zbędnych kilogramów ,cotygodniowe zdrowe jadłospisy dla przyszłych panien  młodych i mnóstwo porad jak przygotować się do tego wyjątkowego dnia. Mam nadzieję, że znajdą się przyszłe panny młode, których ta tematyka zainteresuje i razem uda nam się przygotować do tego wyjątkowego dnia.

 

Dieta przed ślubem, odchudzanie przed ślubem jak schudnąć przed ślubem

Share
  • Maja Juśkiewicz

    Nie mogę się doczekać! 😉 sama jestem w związku już dość długo i od jakiegoś czasu już tam wzmianki się o ślubie pojawiają (chcemy jednak się całkowicie sami utrzymać), więc myślę, że w przeciągu 2 lat i mnie to dotyczyć będzie 🙂