04 lutego 2015 | 3 komentarzy

Fit motywacja

Wszystkie przyszłe panny młode pamiętajcie, że abyśmy pięknie wyglądały w sukni ślubnej musimy zacząć pracować nad naszym ciałem już teraz. Nie ma czasu na „od jutra”! Do tego odchudzanie przed ślubem może stać się  super sposobem na zmianę stylu życia na ten zdrowszy i bardziej fit.

Wiadomo, że podjąć decyzję o zmianie stylu życia na ten zdrowszy jest ciężko, ale jeszcze ciężej  jest wytrwać w tym postanowieniu. Bardzo ciężko jest też zmienić złe nawyki.Na to wszystko potrzeba czasu i wytrwałości. Dlatego też mam nadzieję, że odrobina motywacji ode mnie doda Wam sił w chwilach zwątpienia i dalej będziecie mieć mnóstwo chęci by ZDROWO ŻYĆ! 

Aby by ZDROWO ŻYĆ potrzebne jest: właściwa dieta, właściwy relaks, właściwe ćwiczenia, pozytywne myślenie i akceptacja samego siebie.

8885170913_5fce00ef80

tumblr_nfb042oxsU1stykp6o1_1280

tumblr_ned2qzedzu1rs8b72o1_1280

tumblr_ngo4ex8A6W1s5qw8jo1_1280

tumblr_n0hj1aBBP51r0n5dso1_1280

zdrowe przepisy i zdrowe diety, fit blog o zdrowym stylu życia i zdrowym odżywianiu, Zdrowy Jadłospis, Fit Jadłospis, Jadłospis na redukcję wagi, jadłospis na płaski brzuch, blog kulinarny z jadłospisem na redukcję wagi, fit blog o zdrowym stylu życia i zdrowym odżywianiu

Share
 • Magda Matla

  uwielbiam takie motywacje:D

 • FitFunMamaRun

  Akceptacja samego siebie – do mnie to najbardziej trafia i tego chyba najbardziej brakuje większości nam..

  fitfunmamarun.blogspot.com

 • Mary

  Wejście w suknie ślubną to chyba najlepsza motywacja. Najlepsza będzie dobra dieta, ćwiczenia i suplementy na przykład stąd: http://www.apteczka-sportowa.pl
  Ja tak robię i jestem bardzo zadowolona, bo efekty są wymierne i dość szybkie.