14 stycznia 2015 | Brak komentarzy

Odchudzanie przed ślubem

Chyba nie ma Panny Młodej, która w dniu swojego ślubu nie chciałaby wyglądać tak dobrze, jak tylko jest to możliwe. Stąd wiele z nich chce zgubić kilka kilogramów, by tego dnia mieć figurę idealną. Prawda jest taka, że  wymaga to dużo pracy i wysiłku, myślę, że więcej niż poszukiwania idealnego stroju i weselnej oprawy.  Oczywiście drobne niedoskonałości figury można ukryć poprzez odpowiednie dobranie kroju i  fasonu sukienki. Jednak drobne wałeczki nam przeszkadzają i nie czujemy się  z nimi wystarczająco komfortowo warto już teraz zacząć się ich pozbywać.

Prawda jest taka, że im więcej czasu zostawimy sobie na zrzucenie wagi tym lepiej. Fora internetowe przepełnione są poradami w stylu „jak zrzucić 12 kilo w 14 dni przed ślubem.” Jedyne, co można zapewnić sobie taką dietą, to chorobę, wygłodzenie, odwodnienie, pogorszenie stanu cery, włosów oraz efekt jo jo (czyli nie tylko powrócenie do wagi sprzed rozpoczęcia diety, lecz także zdobycie kilku nowych, dodatkowych kilogramów)

iStock_000012712053 duckycards2

Ważne jest to, aby odchudzanie nie było dla nas równoznaczne ze stosowaniem radykalnej diety przez krótki czas, np. na 3 miesiące przed ślubem. Chodzi raczej o zmianę sposobu żywienia, a nawet stylu życia, pozbycie się złych nawyków żywieniowych. To jedyna szansa, aby na dłuższą metę utrzymać ładną sylwetkę. Zresztą przecież w grę wchodzi nie tylko dobre samopoczucie i ładna figura, wypracowana jedynie z okazji i wyłącznie na czas ślubu i wesela, lecz także nasze zdrowie. Przed rozpoczęciem odchudzania zachęcam Was do zapoznania się z moimi podstawowymi zasadami ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – KLIKNIJ

Tak więc jeśli są tu jakieś przyszłe panny młode mam nadzieję, że nowy cykl wpisów okaże się dla was pomocny i przyłączycie się do wspólnego odchudzania. Wiem, że najtrudniej jest zacząć, ale w grupie siła! Zróbmy sobie u mnie na blogu grupę wsparcia, zacznijmy pracę nad sobą i wspólnie dzielmy się wynikami.

 

 

Dieta przed ślubem, odchudzanie przed ślubem jak schudnąć przed ślubem

Share