20 stycznia 2015 | Brak komentarzy

Fit motywacja – Joga

Pamiętajcie, że abyśmy pięknie wyglądały w sukni ślubnej musimy zacząć pracować nad pracować naszym ciałem już w zimie. Nie ma czasu na „od jutra”! Pamiętajcie dziewczyny odchudzanie przed ślubem może stać się jednocześnie super sposobem na zmianę stylu życia na ten zdrowszy i bardziej fit.

Wiadomo, że podjąć decyzję o zmianie stylu życia na ten zdrowszy jest ciężko, ale jeszcze ciężej  jest wytrwać w tym postanowieniu. Bardzo ciężko jest też zmienić złe nawyki.Na to wszystko potrzeba czasu i wytrwałości. Dlatego też mam nadzieję, że odrobina motywacji ode mnie doda Wam sił w chwilach zwątpienia i dalej będziecie mieć mnóstwo chęci by ZDROWO ŻYĆ! 

Nic nie motywuje i nie dodaje mi sił tak jak joga. Pozwala mi ona wyciszyć się, zrelaksować, rozciągnąć ciało a dodatkowo zdrowo się odżywiać. Ćwiczę jogę regularnie  już prawie dwa lata i powiem Wam, że żadne inne ćwiczenia nie pozwoliły mi się tak wsłuchać w swoje ciało i zrozumieć to jak ważne jest dbanie o siebie. To właśnie joga w pełni ukształtowała moje zasady zdrowego życia. Dla mnie fundamentem tego by ZDROWO ŻYĆ jest: właściwa dieta, właściwy relaks, właściwe ćwiczenia, pozytywne myślenie i akceptacja samego siebie.

tumblr_nig54v8ftV1tvpebno1_540

tumblr_nieehaV8M51tvpebno1_500

tumblr_nieefwYri41tvpebno1_500

tumblr_nieecz5qS71tvpebno1_540

tumblr_mtprnkCdT61rknruyo1_1280

Joga to dla mnie droga do wewnętrznej równowagi i samoakceptacji. A dla Was?

 #joga #yoga #yogaspo #fitspo #fitblog #fitgirl #dieta #dietaprzedslubem#dietapannymlodej #redukcja #odchudzanie #odchudzanieprzedslubem#eatclean #ewachodakowska #behappy #behealthy #befit#womenshealthpolska #cleaneating

Share