10 listopada 2014 | 1 komentarz

Fit Motywacja

Na początek tygodnia, kolejny  post z cyklu  fit motywcja, czyli postów publikowanych po to by utrzymać Was, ale też i mnie w postanowieniu by żyć zdrowo.Wiadomo, że podjąć decyzję o zmianie stylu życia na ten zdrowszy jest ciężko, ale jeszcze ciężej  jest wytrwać w tym postanowieniu. Bardzo ciężko jest też zmienić złe nawyki.Na to wszystko potrzeba czasu i wytrwałości. Dlatego też mam nadzieję, że odrobina motywacji ode mnie doda Wam sił w chwilach zwątpienia i dalej będziecie mieć mnóstwo chęci by ZDROWO ŻYĆ! 

Nic nie motywuje i nie dodaje mi sił tak jak joga. Pozwala mi ona wyciszyć się, zrelaksować, rozciągnąć ciało a dodatkowo zdrowo się odżywiać. Ćwiczę jogę regularnie  już prawie dwa lata i powiem Wam, że żadne inne ćwiczenia nie pozwoliły mi się tak wsłuchać w swoje ciało i zrozumieć to jak ważne jest dbanie o siebie. To właśnie joga w pełni ukształtowała moje zasady zdrowego życia. Dla mnie fundamentem tego by ZDROWO ŻYĆ jest: właściwa dieta, właściwy relaks, właściwe ćwiczenia, pozytywne myślenie i akceptacja samego siebie.

tumblr_nepc7quz6R1tvpebno1_1280 tumblr_nepbuaDfHy1tvpebno1_1280 13e6c1ac80be119ddc0bfe81a68ceff3

tumblr_neca3vPJHP1tvpebno1_1280 tumblr_ne8r51xoDY1tvpebno1_1280

blog o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia, fit blog, zdrowe przepisy i zdrowe diety, białko joga dieta energia fitness jak schudnąć jedzenie mięśnie odchudzanie odżywianie o plan treningowy przekąski przepisy  spalanie kalorii spalanie tłuszczu sport stres styl słodycze trening  zdrowa dieta zdrowe odżywianie zdrowie zmarszczki ćwiczenia śniadanie 

Share
  • Anna Choińska

    Wspaniała motywacja 🙂