07 stycznia 2015 | Brak komentarzy

Fit motywacja na 2015!

Witajcie po długiej przerwie w Nowym Roku. Mam nadzieję, że dobrze i w miłej atmosferze spędziliście ten świąteczno-noworoczny czas i z pełni sił i motywacji weszliście w 2015 rok. Mój pierwszy wpis po tak długiej przerwie zaczynam od serii motywacji. Po tak długim lenistwie jest mi ona niezbędna. A Wam?

Pamiętajcie, że aby nasze ciało pięknie wyglądało w biknii musimy zacząć nad nim pracować już w zimie. Nie ma czasu na „od jutra” !

Wiadomo, że podjąć decyzję o zmianie stylu życia na ten zdrowszy jest ciężko, ale jeszcze ciężej  jest wytrwać w tym postanowieniu. Bardzo ciężko jest też zmienić złe nawyki.Na to wszystko potrzeba czasu i wytrwałości. Dlatego też mam nadzieję, że odrobina motywacji ode mnie doda Wam sił w chwilach zwątpienia i dalej będziecie mieć mnóstwo chęci by ZDROWO ŻYĆ! 

Nic nie motywuje i nie dodaje mi sił tak jak joga. Pozwala mi ona wyciszyć się, zrelaksować, rozciągnąć ciało a dodatkowo zdrowo się odżywiać. Ćwiczę jogę regularnie  już prawie dwa lata i powiem Wam, że żadne inne ćwiczenia nie pozwoliły mi się tak wsłuchać w swoje ciało i zrozumieć to jak ważne jest dbanie o siebie. To właśnie joga w pełni ukształtowała moje zasady zdrowego życia. Dla mnie fundamentem tego by ZDROWO ŻYĆ jest: właściwa dieta, właściwy relaks, właściwe ćwiczenia, pozytywne myślenie i akceptacja samego siebie.

tumblr_neez85Z3ze1s9z4j6o1_1280

Share