15 grudnia 2014 | 1 komentarz

Fit motywacja – Ewa Chodakowska

W tygodniu przedświątecznym postanowiłam skorzystać z propozycji trenerki wszystkich Polaków i podjąć wyzwanie Ewy Chodakowskiej. Codziennie będę ćwiczyła Skalpel lub Skalpel Wyzwanie Ewy i będę korzystać z jej jadłospisów. Chyba dopadło mnie przesilenie i zmęczenie zimowe i potrzebuję jakiegoś powera. A tego Ewie na pewno odmówić nie można.

Na początek kolejny  post z cyklu  fit motywcja, czyli postów publikowanych po to by utrzymać Was, ale też i mnie w postanowieniu by żyć zdrowo.Wiadomo, że podjąć decyzję o zmianie stylu życia na ten zdrowszy jest ciężko, ale jeszcze ciężej  jest wytrwać w tym postanowieniu. Bardzo ciężko jest też zmienić złe nawyki.Na to wszystko potrzeba czasu i wytrwałości. Dlatego też mam nadzieję, że odrobina motywacji ode mnie doda Wam sił w chwilach zwątpienia i dalej będziecie mieć mnóstwo chęci by ZDROWO ŻYĆ! 

Nic nie motywuje i nie dodaje mi sił tak jak joga. Pozwala mi ona wyciszyć się, zrelaksować, rozciągnąć ciało a dodatkowo zdrowo się odżywiać. Ćwiczę jogę regularnie  już prawie dwa lata i powiem Wam, że żadne inne ćwiczenia nie pozwoliły mi się tak wsłuchać w swoje ciało i zrozumieć to jak ważne jest dbanie o siebie. To właśnie joga w pełni ukształtowała moje zasady zdrowego życia. Dla mnie fundamentem tego by ZDROWO ŻYĆ jest: właściwa dieta, właściwy relaks, właściwe ćwiczenia, pozytywne myślenie i akceptacja samego siebie.

images

images-2 images-4 images-3

Share
  • Anna Choińska

    Wspaniała motywacja 🙂